درباره ما | فروشگاه قزل آنلاین


کار گروه فروشگاه قزل انلاین از سال 1378 در استان های چهارمحال و بختیاری،کهگلویه و بویراحمد،لرستان،مازندران و گیلان در زمینه تولید تخم چشم زده،بچه ماهی، ماهی پرواری و فرآوری ماهی قزل آلا فعالیت مستمر داشته و هم اکنون در تمام زمینه های صنعت پرورش ماهی قزل آلا فعالیت دارد.

درحال حاضر در زمینه صادرات ماهی قزل آلا به کشور های روسیه،ارمنستان،آذربایجان،عراق و کشور های حاشیه خلیج فارس اقدام نموده.

ماهی قزل آلا تولیدی شرکت شیلات گستر زاگرس یکی از با کیفیت ترین تولیدات ایران است.درحال حاضر شرکت ما اقدام به تولید ماهی ارگانیک بوسیله غذاهای طبیعی نموده.تلاش ما ارائه باکیفیت ترین و منحصر به فرد ترین محصولات در صنعت پرورش قزل الا است.

شرکت ما دارای کادری مجرب که به صورت علمی و عملی و کاملا حرفه ای آماده ارائه خدمات به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان عزیز می باشد.

ما به صورت توانمند آماده ایم تا تجربه چندین ساله و خدمات لازم در زمینه تکثیر ،پرورش ،فراوری و تولید خوراک ماهی قزل آلا را در اختیار مشتریان محترم قرار دهیم و امیدواریم که بتوانیم در این زمینه قدرتمند ظاهر شویم.

تمام تلاش کادر ما بالا بردن کیفیت و جذب اعتماد شما دوستان و همکاران عزیز می باشد امیدواریم که شما هم در این بستر بتوانید مارا یاری کنید.

هدف ما از تاسیس این شرکت ارائه خدمات به صورت آنلاین و غیر حضوری می باشد،زیرا تولیدکنندگان عزیز دارای مشغله زیادی می باشند و ما تصمیم گرفتیم ارائه خدمات را آنلاین و کاملا سریع در اختیار پرورش دهندگان و مشتریان عزیز قرار دهیم.

تلاش ما عرضه ماهی در کمترین زمان ممکن از مزرعه به داخل منازل مشتریان عزیز می باشد،لذا ما نهایت تلاش خود را می کنیم که محصول تازه و فوق العاده با کیفیت و با طعمی بی نظیر و مطبوع در اختیار مشتریان قرار دهیم.

در زمینه تولید تخم چشم زده و بچه ماهی نهایت تلاش خود را میکنیم محصولی ارائه دهیم،با بهترین تغذیه از مواد غذایی ارگانیک ،پروبیوتیک ها ،پربیوتیک ها و مکمل های طبیعی تا تخم و بچه ماهی بسیار مقاوم ،همراه با رشد سریع و اصلاح نژاد تولید کنیم.

https://www.instagram.com/p/CO5kJdLrhAe/?utm_medium=copy_link